info
عکس پارکینگ میدان تره بار آذری
category

پارکینگ میدان تره بار آذری محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی پارکینگ میدان تره بار آذری

پارکینگ میدان تره بار آذری (پارکینگ) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان بابایی، نیروی زمینی واقع شده است. این مکان یکی از پنج پارکینگ در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین درمانگاه شهید فلاحی نزاجا، اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا، دندانپزشکی کلینیک شهید فلاحی، پارکینگ کلینیک شهید فلاحی و داروخانه دکتر هجرتی قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ میدان تره بار آذری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ میدان تره بار آذری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ میدان تره بار آذری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ میدان تره بار آذری ندارد.
neshan logo