info
عکس نگارخانه سعدآباد
category

نگارخانه سعدآباد محله دربند، تهران

درباره‌ی نگارخانه سعدآباد

نگارخانه سعدآباد (موزه) در محله دربند تهران و دربند، میدان دربند واقع شده است. این مکان یکی از هجده موزه در محله دربند تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاخ موزه سبز (کاخ شهوند) و همچنین دفتر پست دربند - منطقه 19 پستی، موزه سلاح های دربار، میدان دربند، طباخی و کله پاچه سرای دربند و ورودی دربند کاخ سعد آباد (شمالی) قرار گرفته است.سایر موزه‌ها که در محدوده نگارخانه سعدآباد واقع شده‌اند:

 • موزه هواپیمایی
  افراز، جاودان، طاهری
 • مدل هیدرولیکی بند امیر
  (4.0)
  طاهری
 • رولز رویس تاریخی
  (5.0)
  فلاحی - زعفرانیه، طاهری
 • مدل هیدرولیکی سدکارون3
  (4.3)
  طاهری
 • موزه استاد حسین بهزاد
  (4.1)
  فلاحی، طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط pouya (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 07 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نگارخانه سعدآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 07 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نگارخانه سعدآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نگارخانه سعدآباد ندارد.
  neshan logo