info
عکس مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...)
category

مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...) محله رودکی، اراک

خدمات چاپ
5.0
1 رای

درباره‌ی مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...)

مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...) (خدمات چاپ) در محله رودکی اراک و میدان ۱۳ آبان - رودکی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین رستوران بناب آذربایجان، پیتزا بنلی، داروخانه جابربن حیان، مشاور املاک اراک جامع و لوازم کوهنوردی شکار و ماهیگیری دیانا قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ که در محدوده مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...) واقع شده‌اند:

 • فتوکپی دانشگاه
  میرزای شیرازی جنوبی، ادیب
 • چاپ و تکثیر ایرانیان
  (4.0)
  پل دانشگاه، علوم، بین سمیه و راستین
 • چاپ دیجیتال حکمت
  (3.0)
  طالقانی، بین محمدرضا اسماعیلیان و احدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز چاپ رنگارنگ(بنر، شبرنگ، کارت ویزیت، تراکت، تکثیر و سیمی جزوات، خدمات اینترنتی و...) ندارد.
  neshan logo