info
عکس میوه فروشی گروه یزد میوه
category

میوه فروشی گروه یزد میوه محله دشتی، حمیدیا

میوه و سبزی فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میوه فروشی گروه یزد میوه

میوه فروشی گروه یزد میوه (میوه و سبزی فروشی) در محله دشتی حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از دو میوه و سبزی فروشی در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران باغ عروسک ها، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، مرکز پخش نبات تیجان و شهر مبل ایران قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده میوه فروشی گروه یزد میوه واقع شده‌اند:

 • میوه‌ فروشی گلستان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • میوه فروشی آقاحمزه
  بلوار پاسداران، ایثار
 • میوه سرای باغ فردوس
  (5.0)
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل
 • سبزی خورد کنی ابویی
  (3.0)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میوه فروشی گروه یزد میوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میوه فروشی گروه یزد میوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میوه فروشی گروه یزد میوه ندارد.
  neshan logo