عکس نانوایی بربری کرمی
مشاهده در نقشه نشان
category

نانوایی بربری کرمی (محله کارون جنوبی، تهران)

نانوایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام خمینی، قصرالدشت، بین علایی فر و ارشدی مقدم

موقعیت نانوایی بربری کرمی در محله کارون جنوبی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

نانوایی بربری کرمی (نانوایی) در محله کارون جنوبی تهران و خیابان قصرالدشت واقع شده است. این مکان یکی از چهارده نانوایی در محله کارون جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان رضوان و فروشگاه صندل مندل و همچنین بوستان رضوان (پارک بابائیان سابق)، تهیه غذای ارکیده، تعمیرات ابزار از نو، تهران کیف و درمانگاه آیین شمس قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام خمینی، قصرالدشت، بین علایی فر و ارشدی مقدم

تلفن تماس: 02166843345


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی بربری کرمی واقع شده‌اند:

 • نانوایی بربری سنتی
  سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین سماوات و شعبانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی بربری کرمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی بربری کرمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی بربری کرمی ندارد.
  neshan logo