info
عکس شرکت مدرن لایف
category

شرکت مدرن لایف محله کاووسیه، تهران

درباره‌ی شرکت مدرن لایف

شرکت مدرن لایف (فروشگاه) در محله کاووسیه تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشتاد و چهار فروشگاه در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنر جهان و بازار بزرگ میرداماد و همچنین آزمایشگاه تخصصی پزشکی جردن، شرکت پژوهش و توسعه ناجی، دبیرستان دخترانه غیردولتی روشنگران، باشگاه ورزشی میرداماد و نگین خودرو قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده شرکت مدرن لایف واقع شده‌اند:

 • دفتر ثبت شرکت رهنما
  گاندی جنوبی، هفدهم
 • هنرکده موسیقی ملودی
  گاندی جنوبی، هجدهم
 • دامداران پاک
  ولیعصر، بین شانزدهم و میدان ونک
 • یوژن فریز
  ولیعصر، نگار
 • فروشگاه عطار ایرانی
  ولیعصر، صانعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مدرن لایف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مدرن لایف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مدرن لایف ندارد.
  neshan logo