info
عکس گل یاس
category

گل یاس محله مسعودیه، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گل یاس

گل یاس (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله مسعودیه تهران و میدان شیرازی (شهید بیدی) واقع شده است. این مکان یکی از هشت آبمیوه و بستنی در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار میوه و تره‌بار، فروشگاه افق کوروش، اتصالات گاز آریا، ورزشگاه قدس و سرای محله مسعودیه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده گل یاس واقع شده‌اند:

 • ریحانه النبی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • بستنی سنتی بروجرد
  ابومسلم خراسانی، عطری
 • بستنی شب نشین
  (2.0)
  ابومسلم خراسانی، مدنی ششم، بین شانزده متری دوم و پنجم
 • بستنی فروشی نوشاد
  (3.0)
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی
 • آبمیوه و بستنی بابا اکبر
  (3.3)
  ابومسلم خراسانی، مرادپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ع ک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 25 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل یاس ندارد.
  neshan logo