info
عکس داروخانه ثارالله علیه‌السلام
category

داروخانه ثارالله علیه‌السلام محله شهرک امیرکبیر، اراک

داروخانه

درباره‌ی داروخانه ثارالله علیه‌السلام

داروخانه ثارالله علیه‌السلام (داروخانه) در محله شهرک امیرکبیر اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین بوستان آزادی، سفره خانه پامچال، درمانگاه تخصصی ثاراله، فروشگاه اتکا و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک

داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک در محله شهرک امیرکبیر شهر اراک در قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان مرکزی، اراک، بلوار قائم مقام فراهانی، بین بسیج و مرتضی مطهری بروید. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (08633410183) تماس بگیرید.

داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک یکی از داروخانه‌های خوب محله شهرک امیرکبیر در شهر اراک است. کلینیک امام رضا، کلینیک کوثر، درمانگاه تخصصی ثاراله و درمانگاه دندانپزشکی آریان، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر علیمرادیان، داروخانه دکتر جلیلیان و داروخانه ایران هستند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس تراشکاری 1 در نزدیکی داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه ثارالله علیه‌السلام اراک را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه ثارالله علیه‌السلام واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر علیمرادیان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 6 و 7
 • داروخانه دکتر جلیلیان
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین پنجم و قرنی
 • داروخانه ایران
  (5.0)
  مشهد، طالقانی
 • داروخانهداروخانه دکتر حاجی نژاد
  (3.0)
  مشهد، طالقانی
 • داروخانه دکتر منطقی
  (1.5)
  بلوار سیدالشهدا، حاتم آبادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 27 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه ثارالله علیه‌السلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه ثارالله علیه‌السلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ثارالله علیه‌السلام ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار قائم مقام فراهانی، بین بسیج و مرتضی مطهری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه ثارالله علیه‌السلام

  شنبه 07:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 22:30
  دوشنبه 07:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 22:30
  چهارشنبه 07:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 22:30
  جمعه 09:30 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo