info
عکس کلینیک دندانپزشکی لبخندعکس کلینیک دندانپزشکی لبخند
category

کلینیک دندانپزشکی لبخند محله زیتون کارمندی، اهواز

مرکز دندان‌پزشکی
2.0
9 رای

درباره‌ی کلینیک دندانپزشکی لبخند

کلینیک دندانپزشکی لبخند (مرکز دندان‌پزشکی) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان فردوسی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از دوازده دندان پزشکی در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین پیتزا ورس، تهیه غذای ایرانیان، سوپر مارکت کیوان، کلینیک دامپزشکی ابرش و فروشگاه ورزشی دنیزاسپرت قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده کلینیک دندانپزشکی لبخند واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر ایرج گودرزی
  حجت، بین فلکه چیتا و زمزم
 • کلینیک دندان پزشکی دکتر ایرج گودرزی
  (4.0)
  حجت، بین فلکه چیتا و زمزم
 • مطب دندانپزشکی دکتر ندا بینا
  (5.0)
  زیتون، بندر
 • دکتر پگاه قصری زاده
  (3.0)
  زیتون، بین هدایت و شهید بندر
 • کلینیک دندانپزشکی سرو
  (5.0)
  مناطق، بین قیصر امین پور 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Amin Niknezhad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی لبخند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دندانپزشکی لبخند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دندانپزشکی لبخند ندارد.
  neshan logo