info
عکس کبابسرای باستان
category

کبابسرای باستان محله جمهوری، تهران

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کبابسرای باستان

کبابسرای باستان (کباب و حلیم‌فروشی) در محله جمهوری تهران و خیابان باستان واقع شده است. این کبابی یکی از سه کباب و حلیم‌فروشی در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و پاساژ برج گردون و همچنین مسجد میثم، مرکز بهداشت فرمانفرمانیان، داروخانه دکتر گلشن دوست، مرکز تشخیص رنگ خودرو قلی پور خطیر و آموزشگاه رانندگی جهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کبابی به ایستگاه مترو ورودی مترو نواب خط ۷، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابسرای باستان واقع شده‌اند:

 • کبابی رضا
  بزرگراه نواب صفوی، هاشمی، بین عدالت منش و سلوکی
 • کبابی گلپایگانی حامد
  کارگر جنوبی، بین مهدیزاده و کاج
 • چلو کباب بناب آذربایجان
  (3.0)
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین نوبهار و طاعتی
 • کبابسرای درویش
  (5.0)
  آزادی، والعصر، بین بزمه و بهشت
 • جگرکی و کبابی اردبیل
  (5.0)
  آزادی، بین یاراحمدی و والعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابسرای باستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابسرای باستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابسرای باستان ندارد.
  neshan logo