عکس داروخانه دکتر پاک نظر
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر پاک نظر (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، عبدالله زاده، افشین

موقعیت داروخانه دکتر پاک نظر در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر پاک نظر (داروخانه) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان افشین واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک داروخانه در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه قنادی بیتر سوییت، مجتمع ورزشی حجاب، آزمایشگاه بیمارستان پارس، بیمارستان یاس سپید و مطب دکتر نقی حسینعلی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر پاک نظر

داروخانه دکتر پاک نظر در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله خیابان افشین قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، عبدالله زاده، افشین قرار دارد.

داروخانه دکتر پاک نظر از داروخانه‌های خوب محله کشاورز - پارک لاله است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکترکیانی، داروخانه دکتر عنابی و داروخانه نرگس عبدلی هستند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر پاک نظر برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر پاک نظر، ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو بوستان لاله در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر پاک نظر را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، عبدالله زاده، افشین


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر پاک نظر واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکترکیانی
  بزرگراه شهید گمنام، پنجم
 • داروخانه دکتر عنابی
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • داروخانه نرگس عبدلی
  ولیعصر، شقایق، بین دوم و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر پاک نظر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر پاک نظر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر پاک نظر ندارد.
  neshan logo