info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان ده حقی(آهنگ) واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین پیتزا پاروت، شیرینی سرای حبیب، غذای ایرانی پینار، کافه رستوران ژاریک و بوستان یاس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر بزرگ وحدت
  ده حقی(آهنگ)، بیست متری وحدت، بین پیرهادی و پورخانی
 • هایمارت - فروشگاه سوپر المهدی
  بلوار ابوذر، بین علی ابن حسین و پاکزاد
 • سوپر مارکت رضایی
  ده حقی، شاه آبادی (دهم فروردین)، رضایی
 • سوپر مارکت بهلولی
  ده حقی(آهنگ)، بیست متری وحدت، بوستان ششم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لگاسف (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo