info
عکس ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
category

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ثبت احوال

ایستگاه اتوبوس ثبت احوال (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین مجتمع قضائی خانواده، شهرداری منطقه 14 تهران بزرگ، ایستگاه 24 آتش نشانی ، بانک شهر و سرویس بهداشتی عمومی زمزم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ثبت احوال تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ثبت احوال تهران است که در محله آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبرد جنوبی، بین بنفشه 1 و 2 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ثبت احوال تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس اریانا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ثبت احوال تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ثبت احوال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه بسیج، بین هوشمند کریمی و مصطفی صادقی
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحدت
  بلوار ابوذر، بین سرمدیان و نبی نجفی
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  ده حقی، شاه آبادی (دهم فروردین)، بین گل شناس و فاطمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ثبت احوال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ثبت احوال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ثبت احوال ندارد.
  neshan logo