info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و خیابان رهایی - دلاوران 21 واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین دفتر خدمات اقامت و اشتغال کفالت اتباع خارجی شماره 501، مسجد صاحب الزمان (عج)، نانوایی، آرایشگاه زنانه بیتا و بهار و قهوه پانی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر گل نرگس
  عارفی 1 - منفرد 2 (نارنج)، بین نارنج4 و 6
 • سوپر مارکت سرافراز
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 46 و 48
 • هایپر مارکت تاج محل
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 29 و میدان حر
 • سوپرمارکت
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، دلاوران 9، رز17-حق شناس 4/10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط E1988 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  neshan logo