info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی

ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی (ایستگاه اتوبوس) در خمینی شهر و خیابان شریعتی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان اشرفی و همچنین رستوران نارنج، گز بوعلی سینا، پیتزا نیکشان شعبه خمینی شهر، فرش فروشی و قالیشویی امید و اسپرت امیرعلی نمایندگی انحصاری GPS وایزر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر خمینی شهر است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی، بین شهید علیشاهی و جوی گاردر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف خمینی شهر بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی
  شریعتی جنوبی، بین میدان شهدا و 34
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی ندارد.
  neshan logo