info
عکس مطب دکتر چابک
category

مطب دکتر چابک محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی مطب دکتر چابک

مطب دکتر چابک (مطب پزشک) در محله مهدی آباد شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این مطب یکی از ده مطب پزشک در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان دامپزشکی ایران، موسسه آموزش عالی آزاد فاخر، کلینیک تخصصی دندانپزشکی مهر، دبیرستان شاهد 15 و داروخانه دکتر روشن فرد- قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر چابک واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر بابک ملک پور (جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات)
  قصردشت، قصردشت 54
 • مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی
  زیرگذر مطهری شمالی
 • مطب دکتر سلمان شاکری
  زیرگذر مطهری شمالی
 • دکتر نیکنام (چشم پزشک )
  شهید رادفر، بین رادفر 3 و 8
 • مطب دکتر آرش خزاعی (ارتوپد)
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m.usefi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر چابک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر چابک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر چابک ندارد.
  neshan logo