info
عکس نانوایی لواش
category

نانوایی لواش محله فاز دو، پرند

درباره‌ی نانوایی لواش

نانوایی لواش (نانوایی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و میدان ایمان واقع شده است. این مکان یکی از شانزده نانوایی در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ جمهوری و همچنین استخر دلفین (پرند) تهران، مسجد امام حسین، فروشگاه افق کوروش، سفره خانه سنتی دلفین و کارواش و پارکینگ خورشید قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به نانوایی لواش


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواش واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگکی
  بلوار امام خمینی، آسمان، کیهان
 • کلبه کلوچه ایی
  بلوار شهید چمران، نور، میدان ایمان
 • نانوایی سنگک
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، نور، مختاری فاتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیررضا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواش ندارد.
  neshan logo