عکس سوپر مارکت شبانه روزی
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت شبانه روزی (محله ولیعصر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
19 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، اراک

موقعیت سوپر مارکت شبانه روزی در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت شبانه روزی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولیعصر تهران و خیابان اراک واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از چهل و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه شهدا و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین هتل اطلس، رستوران هتل مهرگان، کافه بلین، شرکت بیمه آسیا و گالری دنا قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، اراک

تلفن تماس: +982188887878


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شبانه روزی واقع شده‌اند:

 • روزی نو مارکت
  حافظ، هورچهر
 • سوپرمارکت
  مفتح جنوبی، سمیه
 • Deer Factory
  انقلاب اسلامی، بین آذرنوش و موسوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابوالفضل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شبانه روزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شبانه روزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شبانه روزی ندارد.
  neshan logo