info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری محله عبدل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری

ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بلوار مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه عبدل آباد و همچنین مدرسه نمونه دولتی زمانی، بوستان شریعتی، فست فود وحید، فروشگاه سیسمونی مانی‌نی شاپ و مسجد امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شریعتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو عبدل آباد قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بخشنده
  بلوار شکوفه، بلوار بخشنده
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری میدان انقلاب
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سروری
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری ندارد.
  neshan logo