info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی محله تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی

ایستگاه اتوبوس شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله null تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله null تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و زغال و همچنین ایستگاه تاکسی سه راه ضرابخانه، املاک بزرگ کوروش، ایران خودرو نمایندگی 1009، قفل دیجیتال کارن و رستوران باباخانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران

ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران در شهر تهران، و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی گُلدِن تاکسی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کشوری
  پاسداران، کشوری
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی ندارد.
  neshan logo