info
عکس قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام
category

قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام

بنای یادبود

درباره‌ی قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام

قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام (بنای یادبود) در استان تهران، شهرستان تهران و بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آستان شهدای گمنام ولایت، فروشگاه ساتر، پمپ بنزین شهرک ولایت، مجتمع کارواش و خدمات ماشین ولایت و تره بار بابایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بنا یکی از بناهای یادبود خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ایرانگرد
  دوشنبه 10 مرداد ماه 1401

  حال و هوای آدم رو حسابی خدایی و حسینی میکنه

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  یک محیط کاملا مذهبی برای شرکت در مراسم آن، محیط تفریحی برای اوقات فراغت و بازی کودکان


سایر بناهای یادبود که در محدوده قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام واقع شده‌اند:

 • یادمان دفاع مقدس
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا
 • آستان شهدای گمنام ولایت
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط salman.sjy (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام ندارد.
  neshan logo