info
عکس کافه ژنو
category

کافه ژنو محله اصفهانی ها، کرج

درباره‌ی کافه ژنو

کافه ژنو (کافی‌شاپ) در محله اصفهانی ها کرج و بلوار طالقانی جنوبی، گلها، یادگاری واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفده کافی‌شاپ در محله اصفهانی ها کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بادبادک و برج آموت و همچنین پوشاک سالیان، مرکز تصویربرداری پزشکی پارس، اداره کل پست استان البرز، ساندویچ هایدا و شرکت شبکه ارتباط شبدیز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه ژنو کرج

کافی شاپ کافه ژنو کرج در شهر کرج محله اصفهانی ها واقع شده است. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان البرز، کرج، بلوار طالقانی جنوبی، گلها، یادگاری است.

کافی شاپ کافه ژنو کرج یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله اصفهانی ها است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند کافه رستوران سرآشپز، کافه دارچین، کافه رستوران نامبروان و رستوران سیب مهرشهر قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه ژنو کرج برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه ژنو کرج بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بورس قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو طالقانی پیاده شوید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه ژنو کرج را انتخاب کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه ژنو کرج و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه ژنو واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران کاوک
  بلوار دانش آموز، بین حسین قاسمی و بلوار طالقانی
 • کافه و قهوه سرا
  بلوار طالقانی شمالی، 12 متری انقلاب اسلامی، بین عدالت منش و مطهری
 • پیپ کافه
  شکوفه، بلوار طالقانی شمالی
 • قهوه کوک
  بلوار طالقانی شمالی، بین ناصری و 12 متری انقلاب اسلامی
 • چایی خانه پاتریس
  بلوار هفتم تیر، بوستان 1، بین علی محمدی و انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه ژنو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه ژنو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه ژنو ندارد.
  neshan logo