info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شرافت
category

ایستگاه اتوبوس پارک شرافت محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شرافت

ایستگاه اتوبوس پارک شرافت (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار طالقانی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و بازار و مرکز خرید آموت و همچنین لوازم آتش بازی و تم تولد هپی مپی نورافشان، آموزشگاه زبان ایرنمهر، فست فود پاپیلو، مرکز سونوگرافی و ام آر آی بهار و کتاب بهمن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شرافت کرج

در شهر کرج، محله جهانشهر ، ایستگاه اتوبوس پارک شرافت کرج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار طالقانی شمالی، بین شهید فیاضی و بلوار ماهان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک شرافت کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طالقانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس امداد گشت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک شرافت کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شرافت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید بهشتی، بین گنج جو و مانی
 • ایستگاه اتوبوس قنادی لادن
  بلوار طالقانی جنوبی، بین فخر آبادی و چمران
 • ایستگاه اتوبوس دادگاه انقلاب
  جانبازان، شهید دکتر مفتح
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار طالقانی جنوبی، بین وحدت و قیام
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  شهید نژادرمضانی، بین شهید ریوندی و شهید دکتر مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شرافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شرافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شرافت ندارد.
  neshan logo