info
عکس آژانس امداد گشت
category

آژانس امداد گشت محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی آژانس امداد گشت

آژانس امداد گشت (تاکسی تلفنی) در محله حاجی آباد کرج و خیابان بعثت واقع شده است. این آژانس یکی از پنج تاکسی تلفنی در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه کودک هایپر بوک و برج یادمان و همچنین عکس مثبت، دیزی سرای سلطانیه، مسجد مهدویه، کافه مرداب و آموزشگاه گردشگری ماهان اسپیناس البرز قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس امداد گشت واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس سمندسیر
  شهید نژادرمضانی، بین یزدانی و قره حسنلو
 • اڑانس، ماھان
  بلوارماهان، بین ماندانا و بلوار بنفشه
 • آژانس توحید
  بلوار مطهری، توحید، بین توحید 4 و 6
 • تاکسی شبانه روزی
  (1.0)
  میدان مدنی
 • آژانس آزادگان
  (5.0)
  شهید دکتر مفتح، بین سلمان فارسی و شهید شریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Iran (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس امداد گشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس امداد گشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس امداد گشت ندارد.
  neshan logo