info
عکس فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری
category

فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری محله لویزان - شیان، تهران

فروشگاه شوینده بهداشتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری

فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری (فروشگاه شوینده بهداشتی) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین درمانگاه شهید فلاحی نزاجا، اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا، دندانپزشکی کلینیک شهید فلاحی، پارکینگ کلینیک شهید فلاحی و داروخانه دکتر هجرتی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران

برای رفتن به فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران باید به شهر تهران، محله لویزان - شیان و بروید. فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله لویزان - شیان است.

چطور به فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید بابایی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری تهران را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    XYZ
    پنجشنبه 02 مرداد ماه 1399

    تنوع محصول خوبی داره


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری ندارد.
neshan logo