info
عکس فروشگاه تشک برمن
category

فروشگاه تشک برمن محله باشگاه نفت، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه تشک برمن

فروشگاه تشک برمن (فروشگاه کالای خواب) در محله باشگاه نفت تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش کالای خواب در محله باشگاه نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری امیر و همچنین جگرکی بهارنارنج، مجتمع تجاری صدف، بانک قرض الحسنه مهر ایران، پلیس + 10 تهرانسر 211148 و فروشگاه قهوه دی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده فروشگاه تشک برمن واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانان میلانو
  لاله، بین قباد و نفت
 • لحاف دوزی
  شاهد، بین نفت و طالبی
 • فروشگاه کالای خواب
  (5.0)
  تهرانسر، بین میدان کمال الملک و سوم
 • لحاف دوزی کثیری
  (5.0)
  لاله، قباد، بین واحدی و ششم
 • کالای خواب و لحاف دوزی فراهانی
  (5.0)
  شاهد، بین نفت و طالبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهریار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 29 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تشک برمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 29 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تشک برمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تشک برمن ندارد.
  neshan logo