info
عکس پاساژ نادری
category

پاساژ نادری محله چهار باغ، سنندج

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ نادری

پاساژ نادری (بازار و مرکز خرید) در محله چهار باغ سنندج و خیابان انقلاب واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله چهار باغ سنندج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سرپوشیده آصف و همچنین کافه گالری و رستوران کوردی کانی، نانوایی سنگک، ابزار فروشی ظاهریانی، فروشگاه بهزاد و فروشگاه لباس زیر زنانه، مردانه و بچه گانه شادن قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ نادری واقع شده‌اند:

 • پاساژ برهان
  پاسداران - ششم بهمن، بین میدان آزادی/ اقبال و دادگر
 • پاساژ آبیدر
  صلاح الدین ایوبی، شهدا
 • مجتمع تجاری کوثر
  شهدا، امام خمینی
 • پاساژ سنه
  امام خمینی، بین کوچه مستوره اردلان و کوچه معرفت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝑱𝒂𝒎𝒊𝒍 𝑺𝒉𝒂𝒓𝒊𝒇𝒊 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ نادری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ نادری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ نادری ندارد.
  neshan logo