info
عکس سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy)
category

سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy) اصفهان

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy)

سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy) (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان باغ گلدسته، آیت الله خراسانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان خورشید، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین هتل عباسی اصفهان، پارکینگ آمادگاه، داروخانه سپاهان، مرکز خرید گلدیس و کلینیک صدف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy) واقع شده‌اند:

 • پاساژ کویتی ها
  شمس آبادی، کازرونی، بین جوانان و طباطبایی
 • مجتمع تجاری زاینده رود
  فردوسی، بهشت
 • پاساژ شکرچیان
  چهارباغ پایین، چهارباغ عباسی، بین کازرونی و طالقانی
 • بازارقائم
  شهید مطهری، چهارباغ عباسی، بین عباس آباد و مادی نیاصرم
 • پاساژ شیخ بهائی
  شیخ بهایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نوید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy) ندارد.
  neshan logo