info
عکس دروازه بازار حسن آباد
category

دروازه بازار حسن آباد (اصفهان)

بازار و مرکز خرید
4.8
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دروازه بازار حسن آباد

موقعیت دروازه بازار حسن آباد اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

دروازه بازار حسن آباد (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان فرشادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع عباسی (امام) و همچنین هتل قصر منشی، فروشگاه آبرنگ - هنر معماری نوشت افزار، پاتوق کتاب اصفهان، دبیرستان فرزانگان 2 و Sunrise Delivery سانرایز دلیوری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.سایر مراکز خرید که در محدوده دروازه بازار حسن آباد واقع شده‌اند:

 • بازارچه نقش جهان
  حکیم، سپاه، بین استانداری و بازار کفاش ها
 • سنگ درمانی جوهره
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy)
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • مجتمع تجاری امید
  هشت بهشت غربی، بین ملک و شهید عبداللهی
 • مجتمع تجاری زاینده رود
  فردوسی، بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mralbanoo88 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دروازه بازار حسن آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دروازه بازار حسن آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دروازه بازار حسن آباد ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت غربی، فرشادی، بین بکتاش و شهید علیرضا فضائلی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo