info
عکس پاساژ توحید
category

پاساژ توحید محله نقش جهان، اصفهان

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ توحید

پاساژ توحید (بازار و مرکز خرید) در محله نقش جهان اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده بازار و مرکز خرید در محله نقش جهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید و دروازه بازار حسن آباد و همچنین دانشجو کیت، مطب دکتر محمد خدایی، پارکینگ طبقاتی فرشادی، مرکز کار درمانی و گفتار درمانی کوشا و آکادمی افق تابان قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ توحید واقع شده‌اند:

 • گروه زمین شناسی افق
  استانداری، پشت مطبخ
 • سنگ درمانی جوهره
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy)
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • مجتمع تجاری زاینده رود
  فردوسی، بهشت
 • مجتمع تجاری نقش جهان
  (5.0)
  حکیم، سپه، بین تلفن خانه و کاخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسر پادشاه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ توحید ندارد.
  neshan logo