info
عکس هتل آپارتمان اندیشه 1
category

هتل آپارتمان اندیشه 1 محله شهرک اندیشه، یزد

درباره‌ی هتل آپارتمان اندیشه 1

هتل آپارتمان اندیشه 1 (هتل) در محله شهرک اندیشه یزد و خیابان شهیدان انتظاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن زیبایی آیریانا، شهرک اندیشه، انتشارات تیک، بیرون بر آقای غذا و تعمیرگاه مدرن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از هتل‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر هتل‌های که در محدوده هتل آپارتمان اندیشه 1 واقع شده‌اند:

 • هتل آپارتمان امام هادی
 • هتل آپارتمان یزد
  (5.0)
  بلوار شهید انتظاری، حضرت موسی 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل آپارتمان اندیشه 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل آپارتمان اندیشه 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل آپارتمان اندیشه 1 ندارد.
  neshan logo