info
عکس هتل آپارتمان یزد
category

هتل آپارتمان یزد محله مهر آوران، یزد

درباره‌ی هتل آپارتمان یزد

هتل آپارتمان یزد (هتل) در محله مهر آوران یزد و خیابان حضرت موسی ۹ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید عقیق و همچنین رستوران دلنشین، داروخانه امید، تاسیسات پرشین، خودپرداز بانک سپه و مجتمع مسکونی فرهنگ 4 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از هتل‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر هتل‌های که در محدوده هتل آپارتمان یزد واقع شده‌اند:

 • هتل آپارتمان امام هادی
 • هتل آپارتمان اندیشه 1
  (5.0)
  بلوار شهید انتظاری، شهیدان انتظاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل آپارتمان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل آپارتمان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل آپارتمان یزد ندارد.
  neshan logo