info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و خیابان گل شناس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین اداره پست منطقه پستی 17، مجتمع قضائی خانواده، مجتمع قضایی خانواده شماره 1، شهرداری منطقه 14 تهران بزرگ و ایستگاه 24 آتش نشانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده تهران

در شهر تهران، محله آهنگ ، ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبرد جنوبی، گل شناس، بعد از پاک بین قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اریانا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رقیه نورالهی
  پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402

  اصن نمیاد اتوبوسش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه چهارده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
  بلوار نبرد شمالی، تقاطع پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه محلاتی، دهم فروردین
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحدت
  بلوار ابوذر، بین سرمدیان و نبی نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه چهارده ندارد.
  neshan logo