info
عکس نمایندگی بیمه پاسارگاد
category

نمایندگی بیمه پاسارگاد محله افسریه جنوبی، تهران

نمایندگی بیمه
5.0
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایندگی بیمه پاسارگاد

نمایندگی بیمه پاسارگاد (نمایندگی بیمه) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان رستمی واقع شده است. این مکان یکی از هشت نمایندگی بیمه در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین درمانگاه شبانه روزی خیریه جوادالائمه (ع)، باشگاه بدنسازی قهرمانان افسریه، موسسه زبان انگلیسی نور علم، لوازم‌التحریر پیکاسو و بانک ملی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نمایندگی‌های بیمه خوب این منطقه می‌باشد.
سایر نمایندگی‌های بیمه که در محدوده نمایندگی بیمه پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • بیمه کوثر پورجم
  بسیج، خاتم الانبیا، پیرحیاتی
 • بیمه البرز نمایندگی سرلک
  بزرگراه بسیج، رضوی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین مزید آبادی و خسروآبادی
 • بیمه رازی نمایندگی الماسی
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بازدار - سی ام
 • بیمه حکمت صبا
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری سوم(سویزی)، بین کنگاوری و بازدار
 • بیمه ایران
  بسیج، خاتم الانبیا، بین دوازدهم و یازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی بیمه پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی بیمه پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی بیمه پاسارگاد ندارد.
  neshan logo