info
عکس اداره کل نوسازی مدارس استان تهران
category

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران محله ونک، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.8
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران

اداره کل نوسازی مدارس استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان خلیل زاده واقع شده است. این اداره یکی از 104 اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آبنمای آب و آتش، موزه پول و سرخه بازار و همچنین کارگزاری مفید-اطلس، کویر موتور، جراح بینی دکتر حبیب سهرابی، شرکت بیمه پارسیان و رستوران سالی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل نوسازی مدارس استان تهران واقع شده‌اند:

 • شرکت نفت مناطق مرکزی ایران-ساختمان اسفندیار
  اسفندیار، نرسیده به نلسون ماندلا
 • کارگزاری حافظ 9
  ولیعصر، بهرامی
 • شرکت نفتی فرزین
  نلسون ماندلا، بابک مرکزی، بین دوم و اول
 • دفتر مرکزی پتروشیمی مسجد سلیمان
  نلسون ماندلا، وحید دستگردی، بین نلسون ماندلا و کاظمی
 • سازمان فناوری اطلاعات
  ولیعصر، یزدان پناه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توسلی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 29 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 29 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل نوسازی مدارس استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ندارد.
  neshan logo