عکس پارکینگ مجتمع دوکوهه مشاهده در نقشه نشان
category

پارکینگ مجتمع دوکوهه

پارکینگ
4.0
1 رای
استان تهران استان تهران، مظفر، بهارستان، سمیعی، بشیر

موقعیت پارکینگ مجتمع دوکوهه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


پارکینگ مجتمع دوکوهه (پارکینگ) در استان تهران، بخش کن و خیابان مظفر، بهارستان، سمیعی، بشیر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پذیرایی دوکوهه، موسسه آموزش عالی الکترونیک فاران مهر دانش، تالار پذیرایی دوکوهه (شقایق و نرگس)، حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) و زمین ورزشی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، مظفر، بهارستان، سمیعی، بشیر


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ مجتمع دوکوهه واقع شده‌اند:

 • پارکینگ تپه شهدای ارتش
  (5.0)
  مظفر، شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ مجتمع دوکوهه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ مجتمع دوکوهه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ مجتمع دوکوهه ندارد.
  neshan logo