info
عکس باشگاه بدنسازی
category

باشگاه بدنسازی محله شهرک شهید بهشتی فاز یک، اراک

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه بدنسازی

باشگاه بدنسازی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک و خیابان هادی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجموعه ورزشی در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه و همچنین هتل بین المللی پیام، فرهنگسرای آینه، سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی، رویان فن آوری نصر اراک و سوپر مارکت سید قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه بدنسازی واقع شده‌اند:

 • باشگاه ورزشی پایا فیت باکس
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد، بلوار گلها
 • باشگاه داتیس پرو
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار
 • باشگاه بدنسازی استار
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد، بلوار گلها
 • باشگاه بدنسازی زئوس
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، قیام
 • مجتمع ورزشی جهاد کشاورزی
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید دانیال داودی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه بدنسازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه بدنسازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه بدنسازی ندارد.
  neshan logo