info
عکس لوازم تحریر ویستا
category

لوازم تحریر ویستا محله گود خزینه، شیراز

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار
5.0
5 رای

درباره‌ی لوازم تحریر ویستا

لوازم تحریر ویستا (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در محله گود خزینه شیراز و خیابان شهید عمادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید دستغیب و همچنین بستنی و فالوده حاج عباس، تعویض لاستیک و بالانس کمال‌زاده، نمایندگی ترازوی محک استان فارس(شیراز دقت)، باربری سعادت و جهان ابزار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از لوازم تحریرهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده لوازم تحریر ویستا واقع شده‌اند:

 • نوشت افزار میلاد
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، تختی
 • لوازم التحریر خیام
  ساحلی شرقی، 2 علی بن حمزه، 6 کار اندیش
 • نوشت افزار حلاجی
  پیشرو، مولی الموحدین
 • پخش نوشت افزار صدف
  پیشرو، مولی الموحدین
 • لوازم التحریر آلما
  جاوید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد یغمایی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم تحریر ویستا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم تحریر ویستا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم تحریر ویستا ندارد.
  neshan logo