info
عکس ایستگاه اتوبوس اپارک
category

ایستگاه اتوبوس اپارک (محله شهرک استقلال، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اپارک

ایستگاه اتوبوس اپارک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و بزرگراه شهید فهمیده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلیس راهور منطقه 27، نمازخانه میان راهی چیتگر و ایستگاه اتوبوس اپارک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو چیتگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اپارک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس اپارک تهران، شهر تهران، محله شهرک استقلال است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید فهمیده است. ایستگاه اتوبوس اپارک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو چیتگر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اپارک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اپارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رنگین
  لشگری، بین لوله پروفیل پارس و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اپارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اپارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اپارک ندارد.
  neshan logo