info
عکس لبنیات سنتی حیدر بابا
category

لبنیات سنتی حیدر بابا محله دزاشیب - حکمت، تهران

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لبنیات سنتی حیدر بابا

لبنیات سنتی حیدر بابا (فروشگاه مواد غذایی) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان کریمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه مواد غذایی در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و همچنین کارواش شمرون، دکتر مسعود صدرالدینی فوق تخصص گوارش و کبد، باتری فروشی نمایندگی سپاهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد روانشناسی و هایپر مارکت امیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران

آدرس فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران، شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت و است. فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله دزاشیب - حکمت است. البرنز، فروشگاه گل گندم و فروشگاه جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مترو تجریش قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران ایستگاه مترو قیطریه نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لبنیات سنتی حیدر بابا تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده لبنیات سنتی حیدر بابا واقع شده‌اند:

 • البرنز
  شریعتی، رضایی، جورابچی، اول
 • فروشگاه گل گندم
  شهرداری، شریعتی
 • فروشگاه جانبو
  شریعتی، ایرج
 • خواربار عباسی
  دزاشیب، کریمی، بین آغاسی و قاسمی
 • فروشگاه هفت
  دزاشیب، رمضانی، جهان سوز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس متوسل (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لبنیات سنتی حیدر بابا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لبنیات سنتی حیدر بابا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لبنیات سنتی حیدر بابا ندارد.
  neshan logo