info
عکس ایستگاه اتوبوس وازیچه
category

ایستگاه اتوبوس وازیچه محله وازیچه، خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وازیچه

ایستگاه اتوبوس وازیچه (ایستگاه اتوبوس) در محله وازیچه خمینی شهر و خیابان ۱۳۸ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله وازیچه خمینی شهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین دبیرستان دوره دوم صالحین، ورزشگاه شهدای وازیچه، بوستان غدیر، فروشگاه لباس من و داداشم و قهوه کاپیتان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر

در شهر خمینی شهر، محله وازیچه ، ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید نبوی منش، 138 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف خمینی شهر بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وازیچه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شهید نبوی منش، 121
 • ایستگاه اتوبوس کوچه حسینی
  شهید نبوی منش، بین نورالله تیموری و 128
 • ایستگاه اتوبوس وازیچه
  شهید نبوی منش، بین شهید کرمی و 137
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وازیچه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وازیچه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وازیچه ندارد.
  neshan logo