info
عکس ایستگاه اتوبوس وازیچه
category

ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وازیچه

ایستگاه اتوبوس وازیچه (ایستگاه اتوبوس) در خمینی شهر و خیابان شهید نبوی منش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین دبیرستان دوره دوم صالحین، ورزشگاه شهدای وازیچه، بوستان غدیر، قهوه کاپیتان و فروشگاه موبایل امین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر را می‌توانید در شهر خمینی شهر، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید نبوی منش، بین شهید کرمی و 137 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس وازیچه خمینی شهر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف خمینی شهر بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وازیچه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 125 و 129
 • ایستگاه اتوبوس عماد سیادت
  عماد سیادت، بین 130 و اشرفی اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وازیچه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وازیچه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وازیچه ندارد.
  neshan logo