info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد محله جوی آباد، خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوی آباد خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله جوی آباد خمینی شهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی 2046 ایران خودرو - علی نجفی، دندانسازی اصلانی، بازرگانی باباشاهی، اتو گالری میکائیل و دفتر اقامت و اشتغال اتباع خارجی 122 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسارگاد خمینی شهر

آدرس ایستگاه اتوبوس پاسارگاد خمینی شهر، شهر خمینی شهر، محله جوی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 129 و 139 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پاسارگاد خمینی شهر عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف خمینی شهر دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پاسارگاد خمینی شهر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان
  امام رضا، بین امام سجاد و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس وازیچه
  شهید نبوی منش، بین شهید کرمی و 137
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسارگاد ندارد.
  neshan logo