info
عکس ایستگاه اتوبوس عماد سیادت
category

ایستگاه اتوبوس عماد سیادت محله جوی آباد، خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عماد سیادت

ایستگاه اتوبوس عماد سیادت (ایستگاه اتوبوس) در محله جوی آباد خمینی شهر و خیابان عماد سیادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله جوی آباد خمینی شهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی 2046 ایران خودرو - علی نجفی، Cafee Kama قهوه کاما، کارواش بارش، مرکز تعمیرات خودروهای سبک عرفان (آقای علیرضا گشول) و شیرینی فروشی سی مو سی تو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عماد سیادت خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس عماد سیادت خمینی شهر یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر خمینی شهر است که در محله جوی آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در عماد سیادت، بین 130 و اشرفی اصفهانی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف خمینی شهر، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عماد سیادت خمینی شهر عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عماد سیادت خمینی شهر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عماد سیادت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وازیچه
  شهید نبوی منش، بین شهید کرمی و 137
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شمس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 113 و 115
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عماد سیادت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عماد سیادت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عماد سیادت ندارد.
  neshan logo