info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدا
category

ایستگاه اتوبوس شهدا محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدا

ایستگاه اتوبوس شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز و شیرینی سادات، بزن به پاد، گل فروشی فرخ، تولید و پخش کاشی و سرامیک در اصفهان و کافه بستنی سادات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدا اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهدا اصفهان در شهر اصفهان، محله لیمجیر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهدا اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهدا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی
  شریف غربی، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس عماد سیادت
  عماد سیادت، بین 130 و اشرفی اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدا ندارد.
  neshan logo