info
عکس فست فود کلبه
category

فست فود کلبه محله مشیریه، تهران

درباره‌ی فست فود کلبه

فست فود کلبه (فست فود) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از بیست و چهار فست فود در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه شیرینی وشکو، مدرسه ادب، لوازم ورزشی مجید ، آموزشگاه زبان دادمان و فلافلی عموحسین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود کلبه تهران

یکی از فست فودهای شهر تهران، فست فود کلبه تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. شماره تلفن فست فود کلبه تهران 09198070259 است که شما می‌توانید از طریق آن هر اطلاعاتی در مورد این مکان نیاز دارید، به دست آورید.

فست فود کلبه تهران یکی از مکان‌های پرطرفدار در محله مشیریه است. غذاخوری‌های محبوب دیگری هم در اطراف این فست فود قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به فست‌فود لک لک، ساندویچی‌ عطیه، فست فود صوفی، فلافل سبلان و پیتزا فست فود آتیش اشاره کرد. برخی کافی‌شاپ‌های محله مشیریه که در نزدیکی فست فود کلبه تهران هستند، مانند کافه برند، کافه متین و کافه رویال از محبوبیت خوبی برخوردارند.

چطور به فست فود کلبه تهران برویم؟

شما از مسیرهای مختلفی می‌توانید به فست فود کلبه تهران بروید. استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه‌ها را برای رفتن به این فست فود در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فست فود کلبه تهران را از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان انتخاب کنید. مسیریاب نشان به شما می‌گوید که چگونه با استفاده ازخوردو، وسایل حمل و نقل همگانی، موتور یا دوچرخه به این مکان بروید. علاوه‌بر این، اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری مانند نظرات کاربران و دسترسی‌هایی که در اطراف این فست فود قرار دارند را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.


آدرس دقیق فست فود فست فود کلبه تهران‌، ساعت کاری‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را در ادامه می‌بینید. اگر به این مکان رفتید، یادتان باشد حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده فست فود کلبه واقع شده‌اند:

 • فست‌فود لک لک
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، مطلبی غربی، بین سی متری مطلبی و خلیج فارس
 • ساندویچی‌ عطیه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، سی متری مطلبی
 • فست فود صوفی
  شهید قدیانی، اسماعیلی، نجاری، بین پیرهادی و ترک
 • فلافل سبلان
  بزرگراه امام رضا، امام سجاد، انیسی، رجب نظری
 • پیتزا فست فود آتیش
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، اسماعیل خان طلایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فست فود کلبه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فست فود کلبه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فست فود کلبه ندارد.
  neshan logo