info
عکس مهدکودک خانه مداد رنگی
category

مهدکودک خانه مداد رنگی محله ایوانک، تهران

کودکستان و مهد کودک
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهدکودک خانه مداد رنگی

مهدکودک خانه مداد رنگی (کودکستان و مهد کودک) در محله ایوانک تهران و خیابان یازدهم واقع شده است. این مهد یکی از سه مهد کودک در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ناخدا پیتزا، کافه رئیس، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، داروخانه شبانه روزی بهشتی و تابلو فرمان عصر نوین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مهد یکی از مهدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مهدهای که در محدوده مهدکودک خانه مداد رنگی واقع شده‌اند:

 • مهد کودک مهر پرستو
  فرحزادی، حافظی، بین درختی و پرتو
 • مهد کودک طراوت
  فرحزادی، حافظی
 • مهد پایش
  بلوار دادمان، درختی، ثقفی
 • مهد کودک و پیش دبستانی لاوان
  (5.0)
  بلوار دادمان، بین بردخوئی و ایمان
 • خانه کودک اردیبهشت
  (5.0)
  فرحزادی، شهید صفا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SalehKhD (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهدکودک خانه مداد رنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهدکودک خانه مداد رنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهدکودک خانه مداد رنگی ندارد.
  neshan logo