info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی محله امامزاده عبدالله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی

ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و خیابان شهيد بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گذر گردشگری اجتماعی و همچنین تعمیرگاه تخصصی اپل آقاخان بیگی، مهدکودک رادمان، داروخانه کمیل، چایخانه دورهمی و کارواش جاوید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران در شهر تهران، محله امام زاده عبدالله و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و عسگری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری
  قزوین، بین سبحانی و ده متری امام زاده عبدالله
 • ایستگاه اتوبوس برخورداری
  چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری ولیعصر
  سبحانی، قزوین
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی ندارد.
  neshan logo