info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی محله امام زاده عبدالله، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی

ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله امام زاده عبدالله تهران و خیابان شهید بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امام زاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه تخصصی رنو (الو آپشن)، مهدکودک رادمان، کارواش جاوید، اتوسرویس ارش و مسجد امام حسین (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران در شهر تهران، محله امام زاده عبدالله و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری، بین شهید محمود لشکری و عسگری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری
  قزوین، بین سبحانی و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری ولیعصر
  سبحانی، قزوین
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس مالک اشتر تخلیه
  بزرگراه یادگار امام
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی ندارد.
  neshan logo