info
عکس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران
category

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران محله بهار، تهران

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران (مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره) در محله بهار تهران و خیابان بهار شیراز واقع شده است. این مرکز یکی از دو مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خانواده نزاجا و خانه موزه استاد لرزاده و همچنین سینما ایران، جایگاه ممتاز ۱۵۵ پتروصدف، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بانک ملت و دانشگاه جامع علمی کاربردی - واحد شرق قرار گرفته است.
سایر مراکز مشاوره و خدمات روانشناسی که در محدوده مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران واقع شده‌اند:

 • کلینیک روانشناسی زیبا مهر
  مطهری، اورامان، بین زاهدان و مریوان
 • مرکز مشاوره و روانشناختی مشکات
  شریعتی، تقاطع کارگر
 • مرکز مشاوره و روانشناسی محرم راز
  مطهری، وزوایی
 • مرکز جامع خدمات مشاوره
  سهروردی جنوبی، حجازی
 • کلینیک مشاوره و روانشناسی آرنیکا
  سهروردی جنوبی، اقلیمی، بین منصور و حجازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستاری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ارغوان تهران ندارد.
  neshan logo