info
عکس ایستگاه مترو بهارشیرازعکس ایستگاه مترو بهارشیرازعکس ایستگاه مترو بهارشیراز
category

ایستگاه مترو بهارشیراز محله سهروردی - باغ صبا، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو بهارشیراز

ایستگاه مترو بهارشیراز (ایستگاه مترو) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خانواده نزاجا و خانه موزه استاد لر زاده و همچنین جایگاه ممتاز ۱۵۵ پتروصدف، اتحادیه نانوایان تهران، سینما ایران، بستنی ملک و نانوایی سنگک بلخاری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو بهارشیراز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 12 فروردین ماه 1403

  اولین ورودی ایستگاه مترو بهار شیراز (ورودی بیمارستان خانواده) در تاریخ بیست و ششم اسفند ماه ۱۴۰۲ به بهره‌برداری رسیده‌است.

  6
 • avatar
  mahdyar.13
  پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403

  ایستگاه بهار شیراز تازه ساخت است سال 1402 اسفند ساخته شده است

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403

  این ایستگاه نرسیده به پمپ بنزین و سینما ایران و نبش کوچه میر جهانگیری واقع شده است

  3
 • avatar
  مهران
  شنبه 11 فروردین ماه 1403

  ایستگاه تازه تاسیس خط 6 مترو تهران

  3
 • avatar
  مهران
  پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403

  ورودی ایستگاه مترو بهار شیراز

  2

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو بهارشیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو بهارشیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو بهارشیراز ندارد.
neshan logo